Naše služby

Psí hotel

Nabízí krátkodobé i dlouhodobé ubytování s kvalitní péčí. Ať už u nás necháte pejska jednu noc nebo dva týdny, u nás se nudit nebude. Celý den bude v menší smečce s dalšími kamarády. K dipozici mají výběh o rozloze 2 800 m2, psí hřiště, hračky a prolézačky. Po večerce jdou spát do společné spací místnosti, nebo do svých kotečků, jak pejskům vyhovuje. S sebou nezapomeňte svačinu, pelíšek a oblíbené hračky.

  Objednat >

Od 400 Kč

Pravidla v kostce:
Přijímáme k nám pejsky, kteří:
- Jsou očkovaní a odčervení
- Mají dobrý zdravotní stav
- Štěňátka od 3. měsíce života
- Nejsou agresivní
- Nehárající feny

Psí školka

Nabízí denní kompletní péči o vašeho psa. Přiveďte vašeho pejska na den k nám, u nás potká nové kamarády, vyběhá se ve výběhu přes 2 800 m2 a k vám domů se vrátí spokojený. Školka je otevřena každý den v týdnu od 7h do 19h. Pejskové jsou celý den v malé skupině a pod zkušeným dohledem. S sebou nezapomeňte pejskovi přibalit svačinu.

  Objednat >

Od 250 Kč

Co s sebou?
- Očkovací průkaz (pouze pro první návštěvu)
- Oblíbenou hračku, případně svačinku a pelíšek
- Pro pobyt v hotelu jídlo, na které je pejsek zvyklý
- Obojek a vodítko (pro bezpečnost při přebírání)
- O dobrou náladu, pamlsky, psí kamarády a všechno ostatní se postaráme my :-)

Psí salón

V psím salonu nabízíme kompletní služby pro zdraví a krásu vašich pejsků. Vedle standardních služeb stříhání a trimování nabízíme i zdravotní a aroma koupele nebo uvolňující masáže. Stačí si jen vybrat a náš školený personál už se o vše postará. V salonu nidky nepoužíváme zklidňující preparáty, pejsky neuspáváme, k naší práci to nepotřebujeme. Správné zacházení se psy tuto metodu plně nahradí a pejsky nestresuje. Používáme pouze kvalitní kosmetiku a veterinární přípravky pro citlivé psy a štěňata.

  Objednat >

Od 60 Kč