Reference

Napište nám
Vyberte obrázekZměnit Odstranit
Za vaše názory a připomínky předem děkujeme.
Vážíme si jich.

01. 06. 2020 - Barbora ..

referencePoprvé jsme naši Nyssuli dali do Dogparku na Vánoce. Hotel jsme pro ni hledali už od podzimu, ale nedařilo se. Měli jsme velmi specifické požadavky, např. žádné kotce nebo klece, kontakt s člověkem, individuální přístup atp. Až nakonec jsme narazili na Dogpark, do kterého jsme mohli přijet na zkoušku do školky, abychom zjistili, zda nám prostředí vyhovuje a jak se zde cítí Nyssule. Školku jsme absolvovali několikrát a byli jsme nadšeni, když nás Nyssule táhla už od vlaku, aby už konečně byla v Dogparku. Našli jsme to pravé ořechové. Nyssa strávila v Dogparku Vánoce, naši dovolenou v Londýně, nebo jen tak školičku pro poběhání s jinými pejsky. Nyssa je vždy krásné unavená, spokojena a já jsem moc ráda, že jsme narazili na tak skvěle lidi, jako jsou v Dogparku. Komunikace je vždy rychlá a příjemná. Děkuji Vám všem za vždy příkladnou péči o našeho člena rodiny. Jsme moc rádi, ze Vás máme.

Barbora Šímová

 

08. 01. 2020 - Sandra H.

referenceWe have been taking Teddy to Dogpark since 2016. They treat Teddy so well and shower him with kindness and affection. Teddy always returns from his stays happy and relaxed. We also receive updates via email and can view pictures every day. Definitely recommend, we are so happy to have found Dogpark. Thank you Dogpark from the bottom of our hearts!

 

03. 01. 2020 - Sabina R.

referenceStrašně moc děkujeme za naši Išinku, o kterou bylo skvěle postaráno… Školku si náramně užila, ač jsme se trošinku báli, jak to naše malé rozmazlené "satáně" zvládne. Ale péče, která ji byla dopřána, byla naprosto topová!

MOC DĚKUJEME :)
Iška & Míla & Sab

 

19. 03. 2019 - Markéta S.

referenceJeště jednou bychom Vám chtěly poděkovat za ochotu, vstřícnost, milé jednání a nakonec i hlídání našeho malého bobka!

Domluvené hlídání nám vypadlo doslova na poslední chvíli a díky Vašemu vstřícnému přístupu vše dobře dopadlo, a my jsme mohly odletět na dovolenou, a tu si i v klidu užít, protože jsme věděly, že je o naší Vandičku skvěle postaráno.

Osobně jsme měly možnost potkat se s tetou Bárou, které jsme předávaly Vandičku při nástupu do hotelu, bylo to jak předávat dítě do školky nejmilejší paní učitelce. Zprávy o Vandičce nám posílala teta Marcela a vypadalo to, že celý den sledovala jenom naší holčičku, byl to přehled celého dne snad minutu po minutě, div že ne i s přesným počtem snědených granulí.

Počítaly jsme s tím, že Vandička bude pohublá, protože z vlastní zkušenosti víme, že když je v cizím prostředí, tak nechce jíst, a to ani když je s námi. Od vás se vrátila s vyprázdněnou krabičkou od granulí a pěkně vykrmená, skoro nám přišlo, že nějaké deko (kila při její velikosti nejsou možná) přibrala. Tušíme, co Vám to muselo dát práce, všechny ty granulky do ní nacpat. Děkujeme!

Na konci pobytu nám Vandičku zase předávala teta Bára, naše „milá paní učitelka“ jak jí doma říkáme. Vandička byla spokojená, vztekala se jako obvykle, takže všechno v normě. S námi žádné velké vítání, doma si zalezla do boudičky a vlastně na nás kašlala. To jsou pro nás indicie, že se měla dobře! Jo, abychom nezapomněly! Měla od Vás vzorně sepsaný seznam věcí, ten si určitě necháme na příště, jen ho asi rozšíříme o jednu židli, ať máte při psaní mailů kde sedět. Tímto také děkujeme všem tetám, které se ochotně dělily o židli.

Takže na závěr ještě jednou velký dík za první hlídání našeho pokladu. Jste už pro nás navždycky naše hlídací tety. Díky Vám se nám opět otevřela možnost cestovat a pro Vandičku se otevřel nový svět, kde pozná nové psí kámoše. Naše dvojnásobná radost.

Hezký den a ať se Vám daří!
M+D

 

03. 08. 2018 - Daniela S.

referenceDovolte mi poděkovat za neuvěřitelně pozitivní zážitek, který si já i náš pejsek z Dogparku odnášíme.
Naše Barunka je starší ročník, byla dlouho týraná a do naší rodiny se dostala až ve svých jedenácti letech, poloslepá a hluchá. I přes tyto handicapy je to úžasná bytost, která naší rodinu obohatila. Bylo pro nás velmi těžké se rozhodnout, zda vůbec odjedeme na dovolenou, jestli se dá vůbec najít místo, kde by o ní bylo dobře postaráno po tom všem, co má za sebou. A pak jsem našla odkaz na DOGPARK.
Už webové stránky jsou vizitkou toho, jaký přístup můžete očekávat a skutečnost je ještě lepší.
Nejdříve emailová komunikace, ze které bylo od prvního řádku jasné, že tenhle přístup je ten pravý :-)
A skutečnost ještě přívětivější. Skutečné psí mámy, všechny, milé, vstřícné, pozitivní, profesionální, a se skutečnou starostí o každého jednoho pejska zvlášť, ke každému mají jiný přístup, mají prostě srdce na správném místě. A navíc chápou nejen duše pejsků, ale i jejich majitelů.
Když se po pár "zkušebních" návštěvách rozhodli, že si jí na týden vezmou, byla jsem moc ráda. Skutečně bylo pro ně důležitější než výdělek to, jestli se tam bude Barunka cítit dobře. Nevídáno, v dnešním světě.
Při odjezdu na dovolenou jsme ale trochu cítili obavu, jak se s tím Barunka vyrovná.
Pak ale každý den nové fotky a emailová komunikace, máte pořád přehled, co se děje a jak se tomu vašemu zlatíčku daří, od prvního dne bylo zřejmé, že starost si děláme zbytečně. Naše Barunka tam byla moc spokojená, když jsem pro ní přijeli, loučila se úplně dojemně s Míšou, jako by jí chtěla poděkovat i ona.
Obrovské díky všem. Za přístup, za pochopení, za program, za to, že všechno dělají s láskou.
Doporučení pro čtenáře? V Dogparku se postarají nejen o Vašeho pejska, věnují mu tolik času a tolik zábavy, kolik ani doma nemá, ale postarají se tím hlavně i váš klid a dovolenou si můžete skutečně užít bez starostí. Lepší místo pro pejsky neexistuje.
DĚKUJEME!!!

 

06. 06. 2018 - Dagmar S.

referenceMilé ženušky :-)
Při první návštěvě u vás (na doporučení jiné spokojené zákaznice) jsem byla mile překvapena tím, že u vás v "psím" baráčku :-) nevedete žádné kotce a mříže! Pejsek může spát tam, kde se mu zrovna zalíbí a to klidně i v posteli s tetou :-D Parádní zahrady, kde pejsci relaxují i dovádí, kamerový systém, kde máte všechny ty rošťáky na oku, i kdyby jste byly zrovna v domečku a v neposlední řadě - vaše péče, ta předčila má očekávání!

Ač jsem k vám ve finále do hotýlku dávala Kimmy se zraněním, které si vyžadovalo prakticky neustálou péči, tak jste mne neodmítly a naopak byly tak milé, že už jen to mi vyrazilo dech. Po celou dobu pobytu u vás jste se opravdu báječně o mého maroda všechny staraly a opečovávaly mnohem více, než bylo nutné. Věřím tomu, že jen díky vaší obětavosti a čisté lásky k pejskům se Kimmy opravdu rychle zotavila a stihla i pořádně dovádět :-) Odvážela jsem si ji spokojenou a uzdravenou jako bonus ;-)

Děkuji i za každodenní psaní a zasílání fotek. Jste jedny z mála lidí, kteří mají srdíčko na správném místě a já si vás za to moc vážím.

Přeji vám jen a jen krásné chvíle v životě a prosím, pokračujte takto i nadále :-*) Jste báječné! Velký dík vám všem v Dogparku :-*)

 

09. 06. 2017 - Lenka F.

referenceHezký den,
chtěla bych poděkovat celému týmu Dogparku za skvělou péči o našeho (občas problémového) Bjorníka. Vždy se do školky těší a já jsem v klidu, že je o něj více než dobře postaráno skvělým personálem. Vždy dostanu zprávy jak den probíhal a i užitečné rady jak ho vychovávat. Moc rádi do školky jezdíme :-) Ráda také koukám na fotky z průběhu dne. Moc doporučuji.

 

27. 04. 2017 - Milena F.

referenceDobrý den, moc děkuju za skvělou péči o mého "závisláka"! Díky vašemu obdivuhodnému přístupu můžu být klidná, že i v době mé nepřítomnosti je o Ernyho perfektně postaráno. Vaše zprávy i fotky z každého dne jsou opravdu úžasné. Jsem moc ráda, že jsem vás objevila a vždycky se k vám i s Ernýskem budeme rádi vracet. Váš hotel VŘELE doporučuju všem pejskomilům. MF

 

01. 09. 2016 - Eva a Michal Z.

referenceDobrý den,
rádi bychom Vám, a především slečně Míše, zpětně ještě jednou poděkovali za péči o našeho pejska (bígl Betynka), během naší nepřítomnosti. Okolnosti se seběhly tak, že najednou se nám neměl kdo o pejska postarat a jsme velice rádi, že jsme našli a vybrali si právě Dogpark. Váš způsob komunikace se zákazníkem a způsob péče o pejsky naplnil naše očekávání a představy. Přesně tak jsme si přáli, aby se o našeho pejska někdo postaral. Jedno dopoledne na zkoušku, následně informace mailem, fotografie na webu, pro pejsky nastaven denní režim a různé aktivity, velká zahrada, žádné kotce, osobní a lidský přístup. Pobyt v Dogparku můžeme jiným jen doporučit a velice rádi Betynku opět svěříme do Vaší péče, pokud budeme potřebovat hlídání našeho pejska znovu zajistit.

Děkujeme a jsme s pozdravem
Eva a Michal Zídkovi (a Betynka)

 

20. 06. 2016 - Jitka B.

referenceObrovské díky vám všem za hotelový pobyt naší Nelinky. Přivezla jsem ji domů spokojenou, šťastnou. Děkuji za každou fotku i info, co ta naše královna dělala, díky vám jsem si dovču užila a nemusela se stresovat, co asi Nela. Určitě budu vašich služeb nadále využívat, jste fantastičtí.
Jitka Bartáková, Kostomlaty nad Labem

 

07. 03. 2016 - Eliška J.

referenceChtěla bych moc poděkovat, za hlídání našeho prcka. Pro našeho Snoopyho nám spadlo všechno hlídání, takže jsme potřebovali na rychlo něco sehnat. Na internetu jsme našli Dogpark a zavolali. Přijeli jsme na seznámení a naštěstí dopadlo vše dobře. Maminy byly velmi ochotné a Snoopyho nám vzali ihned, i když to prý normálně nedělají a je lepší ho dát nejdříve do školky. Nic méně, dovolenou jsme si užili a každý večer viděli, jak si prcek hrál a dostali jsme i zprávy. Rozhodně bych už neměnila :)

JEŠTĚ JEDNOU DĚKUJEME!!!

 

06. 03. 2016 - Monika Z.

referenceChci moc a moc poděkovat za skvělou péči o našeho Muffina, který využil Vašich služeb po dobu dovolené mé dcery s přítelem poprvé, ale k naprosté spokojenosti jak jeho, tak naší. Muffin se vrátil zdravě unavený a spokojený. Jen mladí trochu žárlili na dovolené, že se mu nestýská :)
Určitě využijeme rádi Vašich služeb zase, až to bude nutné. Muffin nám byl vrácen krásně vykoupaný a načesaný, prostě dokonalost.

Děkujeme moc za vzornou péči a starostlivost všech "tet".

 

07. 02. 2016 - Martina K.

referenceChtěla bych moc poděkovat za péči o naši psí slečnu Foggy v době naší lyžařské dovolené. Z fotek bylo dobře vidět, že se má Foggy výborně - jako na táboře :-) Po návratu z nás měla radost, ale zároveň bylo zcela jasné, že jí v Dogparku nic nechybí - přivítala se s námi a vesele pokračovala ve hraní s ostatními pejsky. Teď unavená spí, ale s míčkem v tlamě pofňukávala, že už tu nemá dalšího psího parťáka na hraní. Moc oceňujeme přístup všech psích tet a jsme moc rádi, že jsme Dogpark objevili.

 

27. 09. 2015 - Hana H.

referenceS trochou zpoždění chci poděkovat za péči o naši ARI. Od té doby co jsme vás objevili nám ubyla jedna velká starost při plánování dovolené. ARI se k vám velmi ráda vrací, letos byla již po třetí a se svýma tetama se nadšeně vítá. Jsme moc rádi, že v době naší dovolené má i ARI bezva prázdniny plné zábavy a tak nemá čas, aby se jí stýskalo. My pak velmi oceňujeme fotky a zprávy, které nám posíláte. Moc děkujeme a zase přijdeme.

 

02. 09. 2015 - Daniela K.

Dobrý den, včera jsem vás navštívila s pejskem Jonáškem, pro kterého jsem hledala ubytování na dva týdny. Omlouvám se ale nezapamatovala jsem si jméno psí maminky, která se mi věnovala. Velmi si však vážím vašeho přístupu. Slečna mi nabídla, abych Jonáška nechala na hodinu a případně přivedla příští týden do psí školky, aby měl možnost se seznámit s prostředím. Po první absolvované hodině mi však řekla, že pro Jonáška by to asi nebylo to pravé. Byl dost vystresovaný a nešťastný a dva týdny by pro něj byly utrpením. Měla samozřejmě pravdu a velmi si vážím toho, že mi to takto řekla. Všude jinde by psa přijali a vyinkasovali by za něj příslušnou finanční odměnu. Nakonec se vše v dobré obrátilo, protože když jsem celý příběh vyprávěla svému synovi řekl, že si Jonáška vezme na dva týdny k sobě. Nechtěla jsem ho s tím původně obtěžovat, protože vím že má hodně práce, ale řekl že si to nějak zařídí. Pejsek bude v pohodě, protože jsou na sebe zvyklí. Takže ještě jednou děkuji, moc mě mrzí, že vaše služby nemohu využít, ale přeji vše dobré do budoucna. Rozhodně vás doporučím dál pokud se příležitost naskytne.

S upřímným pozdravem, Daniela K.

 

27. 07. 2015 - Simona R.

referenceMoc děkujeme za péči o Kubíčka během naší dovolené. Kubíček si pobyt s psími kamarády skvěle užil a vrátil se domů spokojený. Vše bylo na jedničku (dokonce nad naše očekávání)! Pejsek určitě zase rád přijede.

 

07. 07. 2015 - Martina J.

referenceMoc děkuji psím maminkám v Dogparku za jejich práci. Míše, která nás vřele přivítala a seznámila našeho Nakyho s psíma kamarádama a Monče, že se 3 dny o Nakýska starala. Váš psí hotel je parádní- velká zahrada, koupačka pro pejsky a hlavně váš milý přístup. Byla jsem moc nadšená a maximálně spokojená. Nakýsek je vyřáděnej a asi bude hodně dlouho spát. Budeme se těšit na další návštěvu u vás. Martina J.

 

15. 05. 2015 - Korine/Aneta/Nessi T.

referenceDobrý den, chtěly jsme poslat VEEEELKOU pochvalu na slečnu Michaelu K. která při naší poslední návštěvě byla velice příjemná, milá a obětavá. Nessi si poslední návštěvu moc užila a slečna Michaela byla tak hodná, že nám vyhověla i v naších časových podmínkách. Ještě jednou mnohokrát děkujeme a přejeme mnoho úspěchů. Torrealbovi

 

09. 03. 2015 - Michaela H.

Dobrý den,
chtěla jsem velmi poděkovat za vstřícnost. Zavolala jsem v pátek večer a v sobotu se naše smrdutka stala opět voňavou fenečkou :) . Obě jsem se dočkaly vřelého přístupu. :D Určitě ráda využiji služby hotelu.

 

25. 11. 2014 - Petra H.

referenceDobrý den všem pejskařům,
chtěla bych vám doporučit psí školku Dogpark. Profesionální přístup vychovatelek, čisté prostředí, velká zahrada a pohodová nálada. Eliška se vrátila domu spokojená a unavená.

Děkuji všem vychovatelkám za trpělivost a péči.

Petra

 

22. 11. 2014 - Tereza G.

referenceDobrý den, všem z Dogparku. Velmi děkuji za skvělou péči o našeho Rikiho a Amandu. Obě naše zlatíčka se k vám vždy moc těší a domů se nám vracejí šťastní, spokojení a utahaní. Jsem ráda, že jsme váš hotel našli, protože k vám dávám pejsky vždy s klidným srdcem a vím, že pobyt u vás si užívají.

 

01. 11. 2014 - Liběna H.

referenceDobrý den všem z Dogparku.
Chtěla bych Vám touto cestou poděkovat za vzornou a profesionální péči o našeho výmarského ohaře Alfonze. Alf se k Vám neskutěčně těší. Když ho vyzvedávám je spokojený a unavený.
Jsem ráda, že existujete.
Velký dík patří Míše a Marcele, protože kromě vzorné péče dávají pejskům ještě něco navíc, a to je obrovské množství lásky.

 

05. 10. 2014 - Hana H.

referenceDobrý den,chtěla jsem moc poděkovat za péči o naši Ari ,je to náš čtvtý knírač,ale první kterého jsme dávali na hlídání a moc jsme se báli jak to proběhne .Ari je takový mamánek a i my jsme na ni dost fixovaní .Bylo naprosto skvělé,že jsme o ní dostávali zprávy a fotky ,naše dovolená tak byla naprosto klidná bez obav co asi dělá.Domů se Ari vrátila v naprosté pohodě a první den se jí zcela evidentně stýskalo,což svědčí o tom ,že se jí dařilo dobře a vlastně měla taky takovou bezva psí dovolenou.Ještě jednou moc děkujeme a určitě se k vám rádi zase vrátíme .

 

15. 09. 2014 - Dagmar R.

referenceDěkuju všem psím tetám z Dogparku:)) Moje fenky Ari a Berry byly poprvé hlídané mimo rodinu a hlavně pro mladší Ari to nebylo jednoduché. Vaše služby byly profesionální a láskyplné zároveň, a myslím, že si to holky u vás nakonec opravdu užily.
Přeju hodně dalších úspěchů, spokojených pejsků a uklidněných pánečků:))

 

03. 08. 2014 - Vladimíra P.

referenceDobrý den,
Beník byl teda spokojený náramně.
Jste velmi milé a profesionální.
Velice děkujeme a už se těšíme na úterý.
Přejeme i dále mnoho úspěchů.
Ptáčkovi

 

28. 06. 2014 - Silvia B.

referenceDobrý den, moc bych chtěla poděkovat za opravdu velice vstřícné a rychlé jednáni v akutní situaci, kdy jsme potřebovali pohlídat fenku, která měla majitele na dovolené a nemohla být s našim pejskem ten den doma sama. Vrátila se nadšená, vyběhaná a vyskákaná (:-)) Určite se rádi vrátime. Když bude třeba pohlídat našeho psa, bude v těch nejlepších rukou. A tešíme se i na akce pořádané dogparkem o víkendu.

 

12. 06. 2014 - Adéla M.

referenceMockrát celému Dogpark teamu děkuju! Díky Vám můžu s klidným srdcem pracovat a být v klidu, protože když odjíždím od vás ze školky a vidím, jak se tam Matylda těší, tak mám hned lepší den a pocit, že ji nenechávám někde samotnou a že je v dobrých rukou. Když Matyldu vyzvednu, je tak unavena a vyřáděná, že jen přijdeme domu, nají se a jde spinkat! Ráno už se zase těší na kamarády do školky, pokud ještě není vyčerpaná z předchozího dne. Co víc si milující majitel psa může přát, než když je o jeho pejska dobře a nadstandardně postaráno. Děkujeme :-)

 

05. 05. 2014 - Jarka T.

referenceDobrý den, Dogpark mohu jen chválit. Myslím, že jsem náročný klient... a náš pes Aron i my jsme dostali mnohem víc, než jsem čekala. Ronika jsme do hotelu dávali z nouze nejvyšší s vědomím jeho složité povahy. Přistup všech byl neuvěřitelně vstřícný se zřetelem na pohodu všech psů i chovatelů. Každodenní zpráva uklidnila a fotky na webu ještě i roztříděné!!!! Opravdu fantastický a individuální přístup. Doufám, že Míše i Marcele jejich elan vydrží. Ještě jednou díky a vím, že máme za co. Jarka

 

25. 04. 2014 - Petra S.

Dobrý den,
nedá mi to, abych po shlédnutí Vašich stránek nezareagovala. Před několika dny nám zemřel náš pejsek, který čas od času využíval služeb psího hotelu, ne Vašeho :-). život bez pejska, jak jistě víte, není už možný :-) bolest musíme rychle přelepit novým pejskem..resp. aby jedomu nebylo smutno, plánujeme pořídit hned štěňátka dvě:-) blázni! :-) . tak to na úvod..:-) narazila jsem náhodně na Vaše stránky a musím říci, že jsem upřímně nadšena..v případě potřeby rádi využijeme Vašich služeb, jak pro ubytování na několik dní, tak pro školku. Cítím, že u Vás budou pejskové dobrých rukou. Přeji Vám hodně štěstí, ať s e Vám daří a pejskové i jejich páníčkové jsou spokojeni. Těšíme se na Vás! Pěkný den :-)

 

08. 04. 2014 - Adéla H.

referenceSe psí školkou Dogpark jsem naprosto nadšená a spokojená už po naší první návštěvě! Pejci jsou ve výborných rukou. Během dne má člověk díky fotkám přehled jak se pejsek baví a může i kdykoli do školky zavolat. Chválím také vstřícný přístup personálu, konkrétně Míši:) Děkujeme!

 

16. 03. 2014 - Honza N.

referenceVáš Dogpark má pro nás jedinou chybu - je příliš daleko, abychom k Vám mohli naše miláčky dávat častěji i třeba jen na jeden den. Pejsci byli u Vás moc spokojení a pro nás to byl úžasný pocit, že je o ně perfektně postaráno a naprosto nestrádají i během naší dovolené. Kdykoliv jsme měli o nich informaci, viděli je spokojené a hrající si s kamarády na fotkách, které dáváte denně na Váš web. Velkou pochvalu zaslouží jejich starostlivá psí máma Míša, která pak i ve svém volnu přijela na předání, aby mohla poreferovat, jak jí pejsci "zlobili" ;-) Bylo na ní vidět, že má zvířata opravdu moc ráda.
Vaše zařízení prostě nemá chybu a rádi se k Vám s našimi drobečky (dva irští vlkodavové) zase vrátíme. Děkujeme! :-)

 

15. 12. 2013 - Karolína D.

referenceMálokdy se vidí takový přístup, jako právě v Dogparku. Nejenže je o psa skvěle postaráno, ale kdykoliv jsem měla obavy, do minuty mi bylo odpovězeno na email a kdykoliv jsem mohla zavolat, abych věděla, zda je vše v pořádku, takže jsem neměla téměř žádné starosti. Dogpark svou kvalitou odpovídá světové úrovni, což se vidí opravdu vyjímečně a nemám jedinou věc, kterou bych vytkla. Snad jen to, že je návykový jako vaše oblibená restaurace nebo oblibená káva, kterou nikdy nevyměníte za jinou, protože prostě víte, že nezklame. Pro takove příležitosti by se hodil věrnostní program pro klienty, kteří mají v úmyslu zvlástě hotel (i jine služby) navstěvovat a využívat častěji :) Díky je na mé straně.

 

12. 12. 2013 - Lucie P.

referenceDogpark doporučuji všem pejskařům, kterým záleží na tom, jak jejich pejsek tráví čas, když se mu oni sami nemůžou věnovat. Ať už přes den, kdy je člověk zavalen prací a nebo i během dovolených, kam si svého čtyřnohého kamaráda nemůže vzít s sebou. Náš Vašek přišel ze školky unavený a spokojený, celý den si užíval aktivity s dalšími psími kamarády a my večer nemáme černé svědomí, že jsme se mu dostatečně nevěnovali. Děkujeme :-)

 

16. 11. 2013 - Iva J.

referencePřijďte se k nám kdykoli podívat. Rádi Vás po hotelu a školce provedeme, ať si Vy sami můžete udělat obrázek o našich službách. Za každý Váš podnět budeme moc rádi. Těšíme se na Vás!