Salon

- pro objednání volejte tel.: 606 502 502

V psím salonu nabízíme kompletní služby pro zdraví a krásu vašich pejsků. Stačí si jen vybrat, kterou z nabízených služeb pro pejska chcete a náš školený personál už se o vše postará. V salonu nikdy nepoužíváme zklidňující preparáty, pejsky neuspáváme, k naší práci to nepotřebujeme. Správné zacházení se psy tuto metodu plně nahradí a pejsky nestresuje.

Používáme pouze kvalitní kosmetiku a veterinární přípravky pro citlivé psy a štěňata.

Kompletní balíček salonu

Do kompletního balíčku patří rozčesání, vykoupání, vysušení a ostříhání psa do střihu dle domluvy. V tomto balíčku je také zahrnuto vyčištění uší a ostříhání drápků. Pejska si od nás vyzvednete jako nového.

Česání a rozčesávání srsti

Pořídili jste si dlouhostrsté plemeno, které vyžaduje pravidelné česání? Nebo se srst Vašeho pejska dostala do stavu, kdy už ho doma nerozčesáte? Případně máte plemeno, které přesrsťuje a potřebuje jednou za čas vyčesat odumřelou srst? Právě pro Vás je určený tento balíček. Máme profesionální vybavení salonu a s ním dáme srst Vašeho pejska dopořádku.

Koupání psa bez následného střihu

Nemáte doma možnost pejska vykoupat? Nevadí. Využijte služeb salonu a uděláme to za Vás. Salon je přizpůsoben tak, abychom zvládli vykoupat a následně i vyšušit pejsky všech velikostí.

Trimování

Nabízíme pro všechna hrubosrstá plemena. Vytrháme veškerou odumřelou srst i s kořínky a pejsek bude na pár měsíců jako nový.

Drápky a uši 

Tyto úkony ke střihu děláme automaticky. Pokud byste je ale chtěli využít i bez jakékoliv další úpravy pejska, není to pro nás problém.