UPOZORNENI: Hotel bude z provozních důvodů uzavřen ve dnech 26.-27. dubna. 

Psí hotel (nonstop)

Výhody ubytování v psím hotelu

 • nejen pro dlouhodobé ubytování psů
 • volný výběh, zábava celý den
 • psí klubovna a spací místnost
 • vlastní televize a gauč
 • doprava do hotelu a zpět zdarma nad 8 dní
 • voda na každém rohu a pamlsky zajištěny

Co s sebou do hotelu:

 • Očkovací průkaz s platným očkováním proti vzteklině a psincovému kašli
 • Oblíbenou hračku, případně svačinku a pelíšek
 • Oblíbené jídlo, na které je pejsek zvyklý
 • Obojek a vodítko (pro bezpečnost při přebírání)
 • O dobrou náladu, pamlsky, psí kamarády a všechno ostatní se postaráme my:-)

Psí hotel nabízí krátkodobé i dlouhodobé ubytování s kvalitní péčí.

Pejskové jsou přes den ve skupinách se psy, kteří jsou přes den ve školce a s nimi mají celý den program. Od ranního krmení, dopoledním výcvikem a hraním, následuje obídek nebo svačinka a odpoledne zase plné her. Po večeři pejskové odpočívají uvnitř nebo venku, jak chtějí. Před spaním koukají na psí televizi, poslouchají psí ukolébavky. Pak se naposledy vyvenčí a jdou do pelíšků. Záleží, jak se pejsek cítí, zda spí s ostatními v klubovně ve svém pelíšku, nebo na spaní potřebuje klid, to pak může spát v noclehárně ve svém kotečku.

Celý den jsou pod dozorem psích vedoucích, kteří dbají na jejich bezpečí a zábavu. Psi nejsou nijak uvazováni ani omezováni v pohybu. Pořád jsou součástí psí smečky. Pokud je potřeba a pejsků se sejde větší počet, jsou rozděleni do menších skupin, podle toho, kdo si s kým hraje a jak si spolu rozumí.

Náš hotel je spíše zábavním parkem pro pejsky a proto jsou u nás vítáni jen hodní psi, ti co se extrémně nebojí a nebo naopak nejsou agresivní. Pokud je váš pes hodný a společenský, je u nás vždy vítán, nezávisle na jeho velikosti. 

Do hotelu můžete pejska umístit na den, ale i na několik týdnů. U nás se o něj vždy postaráme.

Před první návštěvou vyžadujeme prohlídku našeho hotelu, v rámci níž Vám vše rádi vysvětlíme a ukážeme. Vyzkoušíme, jak se u nás bude vašemu pejskovi líbit, abychom mohli být my i vy klidní. Spokojenost vašeho pejska je u nás na prvním místě.  

Na první návštěvu je nutné se předem telefonicky objednat, aby si na Vás personál vyčlenil čas a mohl se Vám plně věnovat.  

Z přátelské povahy našeho hotelu vyplývají i určitá omezení. Náš denní rozvrh a organizace hotelu není vhodná pro všechna psí plemena a jejich dané povahy. Proto si vyhrazujeme právo nepřijímat pro náš hotel nevhodná psí plemena. Děkujeme za pochopení. Snažíme se tak ochránit naše stávající psí klienty i personál hotelu.

Pro majitele pejsků, kteří si zakoupili permanentku na pobyt - prosím, zvažte, zda stihnete všechny zakoupené dny včas vyčerpat. Peníze za nevyužité dny nevracíme. Děkujeme za pochopení.