Přijeďte na návštěvu
Budeme rádi, když se na první návštěvu přijdete podívat společně s pejskem a uděláte si na nás trochu času. Rádi Vás po školce provedeme, vše Vám vysvětlíme a ukážeme.

Těšíme se na Vás!

První návštěva

Připravte pejska na první návštěvu

1. Očkovací průkaz - na první návštěvu prosím přineste platný očkovací průkaz. Uděláme si kopii a hned Vám ho vrátíme. Chceme vědět, že je pes řádně očkován a není tak nebezpečný ostatním psím klientům nebo obsluze hotelu. Vyžadujeme platné očkování proti psincovému kašli.

2. Svačina - zabalte pejskovi oblíbené jídlo, na které je zvyklý a v množství odpovídající délce pobytu. Pejska rádi nakrmíme ve stejnou dobu, jako doma.

3. Pelíšek - aby se mu u nás dobře odpočívalo nebo spalo přes noc, zabalte pejskovi jeho pelíšek. Bude rád, že s sebou má kousek domova.

4. Hračka - ta není nutností, hraček je u nás dost. Ale pokud má svoji oblíbenou, určitě ji přibalte. Rádi mu ji dáme do pelíšku, aby se cítil jako doma.

5. Vodítko a obojek - na ty je dobré nezapomenout. Jsou potřeba hlavně kvůli bezpečnosti psů a při přebírání pejska.

Budeme rádi, když se na první návštěvu přijdete podívat společně a uděláte si na nás trochu času. Rádi Vás po školce provedeme, vše Vám vysvětlíme a ukážeme.

První návštěvu je nutné telefonicky objednat, abychom si na vás rezervovali čas. Nestane se tak, že přijedete v době krmení, psího odpočinku, nebo v době jiné domluvené návštěvy. Děkujeme za pochopení.

Těšíme se na Vás!