O nás

U nás na velikosti nezáleží

Na velikosti nezáleží

Adresa

Dogpark.cz
Za Potokem 464
252 63  Roztoky u Prahy

Jak se k nám dostanete?

Autem - adresa Za Potokem 464, Roztoky u Prahy

MHD - Linka RegBus 340, 350 a 604 z Dejvická do Roztoky nádraží.

Odvoz Dogpark dodávkou
Rádi pro Vašeho mazlíčka dojedeme. Doprava je zdarma při ubytováná nad pět dnů, jinak dle ceníku.

Mapa

Naplánujte si k nám cestu pomocí Google Mapy nebo Mapy.cz, případně z Dejvic autobusem pomocí jizdnirady.cz

GPS souřadnice:
50.155220,14.398717

Provozovatel

Dogpark.cz, s.r.o.
Za Potokem 464
252 63  Roztoky u Prahy
IČ: 02084261
DIČ: CZ02084261 (Jsme plátci DPH)

č.ú.: 2559416006/5500 (Raiffeisen bank)

Kdo jsme?

Dogpark je tak trochu jiný hotel a školka pro vaše čtyřnohé kamarády. Po vlastních spíše špatných zkušenostech, jsme se rozhodli vytvořit místo, kam se pejskové budou těšit a jejich pánové budou spokojeni. Místo, kam pejska odvezete i na den a budete si jisti, že je v dobrých rukách. Místo, kam se pejskové budou rádi vracet.

Co děláme?

Dogpark je pro všechny páníčky, kteří chtějí svým pejskům dopřát to nejlepší. Ať už hodně pracujete a chcete, aby se přes den váš pejsek vyřádil, nebo jedete na dovolenou či služební cestu a odloučení chcete vašemu pejskovi co nejvíce zpříjemnit. Jsme tady pro vás a vaše psy. Naší starostí je spokojenost vašeho pejska.

Chce celý den jenom drbat za uchem, házet balón nebo dovádět s ostaními? Jsme tu pro něj.

Jaká je naše vize?

Chceme být zábavním parkem pro vaše psy. Aby každý den v hotelu nebo ve školce byl pro pejska zábavou a pro jeho pána úlevou a štěstím, že je v dobrých rukách. Dogpark je místo, kde pro vaše psy uděláme vše, co jim na očích uvidíme. Jsme místem, kde mají vaši pejskové druhý domov.

Že to zní až moc růžově? Přijďte se k nám podívat.

Na první návštěvu se prosím předem telefonicky objednejte, abychom si na Vás vyčlenili čas. 

Z přátelské povahy našeho hotelu vyplývají i určitá omezení. Náš denní rozvrh a organizace hotelu není vhodná pro všechna psí plemena a jejich dané povahy. Proto si vyhrazujeme právo nepřijímat pro náš hotel nevhodná psí plemena. Děkujeme za pochopení. Snažíme se tak ochránit naše stávající psí klienty i personál hotelu.

Pravidla pro spokojené psy

1. U nás pes není nikdy sám, tedy pokud on sám nechce. Jak v hotelu, tak i ve školce jsou psi stále pod dohledem psí mámy nebo táty. Ti si s pejsky hrají, pečují o jejich bezpečí a spokojenost.

2. Jsme tu pro něj vždycky. Máme otevřeno každý den v týdnu, 365 dní v roce. Stačí kdykoli zavolat a náš personál se o vaše pejsky postará, třeba i o půlnoci :-)

3. Volný výběh venku i uvnitř. U nás pejsky nezavíráme do kotců ani je jinak neomezujeme. Chceme být spíše zábavním parkem, a dopřát všem psím klientům svobodu. Proto u nás psi mají výběh o rozloze přes 2 600 m2 a uvnitř školky mají k dispozici volné prostory k hrám a dovádění.

4. Pravidelné drbání a hraní. Náš personál má jediný cíl a tím je spokojený pes. Proto ke každému pejskovi přistupuje s individuální péčí. Někdo chce celý den házet balón, jiný drbat za uchem, ostatní si chtějí hrát spolu. U nás děláme, co pejskům na očích vidíme.

5. 3 x denně čerstvá voda. Může se to zdát jako jasná věc, ale my chceme, aby se u nás pejskové měli jako v bavlnce. K tomu patří neustálý přístup k čisté a čerstvé vodě.

6. Každý den kontrolujeme výběh. Bezpečnost našich psích klientů je na prvním místě a proto každý den kontrolujeme celé oplocení a zahradu, aby se pejskům nemohlo při hraní nic stát.

7. Volný výběr spacího místečka. Pejsky neomezujeme ani v noci. Je jen na nich, nebo jejich pánech, zda dají přednost společnému spaní v hrací místnosti a nebo klidu v oddělených lůžkách.

8. Snídaně i večeře v soukromí. Ikdyž je u nás hodně živo, dopřáváme všem pejskům klid na jídlo, aby nehltali a nerušili se navzájem.

9. Možnost pravidelného kontaktu s páníčkem. Ikdyž se snažíme být pejskům druhým domovem, páníčky jim nahradit neumíme. Aby se Vám ani jim nestýskalo, kdykoli to bude možné, můžete se svým pejskem spojit, ať už přes telefon nebo skype.

10. Skvělá psí rodina. Snažíme se, aby se u nás všichni naši psí klienti cítili spokojení a rádi se k nám vraceli. Proto vybíráme psí mámy a táty podle hlavního kritéria, kterým je láska ke zvířatům. Kdyby Vás přesto napadlo, jak naše služby ještě vylepšit, budeme moc rádi za vaše doporučení.